Preskočiť na obsah
Mgr. Michal Gargulák, advokát

Odborné a poradenské služby

Mgr. Michal Gargulák, advokát

Právne činnosti

Obec
Michalovce
Od roku
2013
IČO
42 321 891

Mgr. Michal Gargulák, advokát

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
071 01 Michalovce
Na trhu od
1. mája 2013
IČO
42 321 891
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 69.10)
Právne činnosti

Podnikanie v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Mgr. Michal Gargulák, advokát

Mgr. Michal Gargulák, advokát – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Michalovce. Podniká od 1. mája 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Právne činnosti“ (69.10). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie právnych služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
Mgr. Michal Gargulák, advokát
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
42 321 891
Dátum vzniku
1. mája 2013
Miesto podnikania
071 01 Michalovce
Zoznam advokátov
Slovenská advokátska komora, vložka č. 6496
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 69.10)
Právne činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 28. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Mgr. Michal Gargulák, advokát zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie právnych služieb

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Mgr. Michal Gargulák, advokát?

Miesto podnikania je v obci 071 01 Michalovce.

Čím sa Mgr. Michal Gargulák, advokát zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Právne činnosti“ (69.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie právnych služieb.

Aké je IČO – Mgr. Michal Gargulák, advokát?

IČO je 42 321 891.

Odkedy podniká Mgr. Michal Gargulák, advokát?

Podnikanie začalo 1. mája 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mgr. Michal Gargulák, advokát podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mgr-michal-gargulak-advokat.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.